UUS! Alustage 2022 aastat paberivabalt- arvete PDFide salvestamine  12.01.2022

OST-MÜÜK moodulis saate nüüd tellimuste ja arvete juurde PDF vm formaadis faile salvestada, neid igal ajal avada nii et arvete trükkimine paberile ei ole vajalik. Müügiarve PDFi salvestab programm automaatselt kui saadate arve e-arvena käsitsi  või toimub müügiarvete automaatne saatmine. 
Ostuarvete automaatsel sisse lugemisel  salvestab programm PDFi, kui saadetud fail sisaldab PDFi.  (Telema, Eesti e-arve, Omniva XML formaadid). Kui tarnija saadab raamatupidajale meili, mille manuses PDF ja fail arve andmetega (xml, xlsx, csv), ka siis saab automaatse sisse lugemise korraldada. Parim kui tarnija saadab xml faile Eesti e-arve (ka Omniva), Telema või RVS_XML formaadis. Ei ole vajalik kasutada e-operaator firmat.

Käsitsi saate tellimuse või arve juurde faile salvestada kas tellimuste/arvete loetelu aknas ’PDF’-nupult (märgi tellimuse/arve rida ja klõpsa akna ülaserval ’PDF’-nupul).  Või teine võimalus on tellimuse tööaknas nupult ’Lisa PDF’’. Samu faile näete nii arve kui tellimuse juures ’PDF’-nuppu klõpsates. Faile võib olla mitu.
Juurutamiseks on vaja täita OST-MÜÜK parameetrid „Ostu / Müügi algdokumentide kataloog“.  Toimimiseks vajalikud OST-MÜÜK ja RVEXIM-moodulite uued versioonid.
Võtke vajadusel meie konsultandiga ühendust.